loader

La Pasterria

V blízkosti Letiště Václava Havla v Praze můžete navštívit restauraci La Pasterria, která se nachází v areálu POP Fashion Prague Outletu v Tuchoměřicích. Aprea se podílela na kompletní projektové dokumentaci a realizaci projektu.

Starbucks

Spolupráce s firmou Autogrill byla na mezinárodní úrovni. V areálu Fashion Outletu v Parndorfu nebyl Starbucks jediným projektem. Podíleli jsme se na kompletní projektové dokumentaci a realizaci.

Šalanda

Do roku 2019 byla firma Autogrill naším předním klientem. Spolupracovali jsme i na síti restaurací Šalanda, které stojí na Hlavním nádraží v Praze, Masarykově nádraží nebo třeba v POP Outlet Prague Airport.

Omellis

Spolupráce s firmou Autogrill sahala až za hranice České republiky. V areálu Fashion Outlet Parndorf jsme se podíleli na kompletní projektové dokumentaci a realizaci ovocného baru Omellis.

Sacher

Sacher, ve spolupráci s předními dodavateli mimo Českou republiku, je jedním z nejprestižnějších projektů do roku 2022. Koordinace projektu probíhala ve fázi realizace.

Rossmann

Se společností Rossmann spol. s.r.o. spolupracujeme na více jak 20 projektech po celé České republice. Síť drogerií řešíme ve fázi realizace. Řešíme buď prodejny nové nebo rekonstruujeme ty původní.