loader

La Pasterria

V blízkosti Letiště Václava Havla v Praze můžete navštívit restauraci La Pasterria, která se nachází v areálu POP Fashion Prague Outletu v Tuchoměřicích. Aprea se podílela na kompletní projektové dokumentaci a realizaci projektu.

Harfa Yard

Pod firmou GARTAL Stavební s.r.o. jsme se podíleli jako stavební a technický dozor. Projekt Harfa Yard je na Praze 9 na klidném místě blízko stanice metra Českomoravská.

Spořilov View

Aprea má na svém kontě i několik projektů v rámci moderního bydlení v Praze. Jako stavební a technický dozor se podílela na výstavbě Bytového domu Spořilov View.

Starbucks

Spolupráce s firmou Autogrill byla na mezinárodní úrovni. V areálu Fashion Outletu v Parndorfu nebyl Starbucks jediným projektem. Podíleli jsme se na kompletní projektové dokumentaci a realizaci.

Šalanda

Do roku 2019 byla firma Autogrill naším předním klientem. Spolupracovali jsme i na síti restaurací Šalanda, které stojí na Hlavním nádraží v Praze, Masarykově nádraží nebo třeba v POP Outlet Prague Airport.

Omellis

Spolupráce s firmou Autogrill sahala až za hranice České republiky. V areálu Fashion Outlet Parndorf jsme se podíleli na kompletní projektové dokumentaci a realizaci ovocného baru Omellis.

Sacher

Sacher, ve spolupráci s předními dodavateli mimo Českou republiku, je jedním z nejprestižnějších projektů do roku 2022. Koordinace projektu probíhala ve fázi realizace.