loader

Rossmann je síť drogerií založena v Německu v roce 1972.  Se společností Rossmann spol. s.r.o. spolupracujeme na více jak 20 projektech po celé České republice. Síť drogerií Rossmann řešíme ve fázi realizace. Řešíme buď prodejny nové nebo rekonstruujeme ty původní. Mezi řešené projekty patří například Pražské prodejny Rossmann v Londýnské ulici, na Kubánském náměstí, v ulici Barranova, nebo v městské části Kbely. Projekty realizujeme také v Ostravě, Brně, Jihlavě, Chrudimi, Chebu, Opavě, Prachaticích a další.

Se správou železnic nás pojí dlouholetá historie. Na kontě máme již přes 40 společných projektů jak ve fázi dokumentace tak i realizace nebo jsme působili jako autorský dozor. Řada nádražních budov má historické pozadí a je tak kladem důraz také na zachování atmosféry, kvality řemesla a také výstvaby.

 

Spolupracovali jsme na:

Společnost CBRE byla naším klientem při kompletní rekonstrukci střešního pláště v samotném historickém centru Prahy. Byli jsme nejen projektanty, ale také generálním dodavatelem stavby. Realizace proběhla v letech 2020 a 2021.

Se společností Heineken spolupracujeme od roku 2016 na studiích i realizaci. Společně vytváříme areály pivovarů Velké Březno, Starobrno i Krušovice. Svůj podíl máme i na historickém muzeu Krušovice, kde jsme se podíleli i na pozici kurátora expozice.

Maccorp Italia Group je dlouholetým provozovatelem směnáren a informačních pointů v ČR, na kterých se svou realizací a podílíme a vytváříme tak nové pobočky.

Spolupráce se společností Sacher byla velmi výjimečná a prestižní. Projekt výstavby jsme koordinovali ve fázi realizace.

Firma Gartal je developerskou firmou, která s námi spolupracuje na projektech ve fázi realizace. Projektů se také účastníme jako autorský či technický dozor stavby. Mezi projekty patří např. výstavba bytových domů Tuchoměřické zahrady, Harfa Yard, Spořilov View nebo třeba půdní nástavba v Legerově ulici v Praze. 

Společnost Autogrill byla naším předním klientem do roku 2019. Společně jsme vytvořili a zrealizovali mnoho projektů v ČR i v zahraničí. Mezi ně patři:

Generali pojišťovna s námi spolupracovala v letech 2016 – 2019 na projektech od studií po realizaci. Mezi projekty patří firemní jídelna, VIP salónky s terasou, IT oddělení, refresh facility oddělení nebo interaktivní audiovizuální konferenční místnost.

Ve spolupráci se společností Grandi Stazioni jsme dlouhá léta působili jako projekční a koordinační firma pro Hlavní nádraží v Praze, které díky tomu získalo lukrativní vzhled a atmosféru.